Sales Network platformunu, gençleri satış mesleğine özendirmek, çalışanlar arasında kadın erkek dengesini sağlamak ve dijitalleşen iş dünyasında değişim süreçlerine liderlik etmek üzere 2016 yılında kurduk. Bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen birçok şirketiyle topluluklarımız için işbirliktelikleri gerçekleştirdik, devam ediyoruz.

Gelinen noktada bizim ulaştığımız kurumların dışında platformumuza kurumsal olarak destek vermek isteyen firmalardan ve platformun üyesi olmak isteyen bireysel katılımcılardan yoğun talepler almaya başladık. Bu nedenle sıkça sorulan sorular başlığı altında aşağıdaki bilgileri paylaşmaya karar verdik.

SSS – Sıkça Sorulan Sorular

Sales Network platformuna nasıl üye olabilirim?

1 Ekim 2019 tarihi itibariyle Bireysel Üyelik kabulüne başladık. Bireysel olarak katılmak isterseniz lütfen https://salesnetworkmag.com/bireysel-uyelik/ adresindeki bilgileri gözden geçiriniz.

WiS-finalWiS (Women in Sales) platformuna nasıl katılabilirim?

WiS, Sales Network şemsiyesi altında satış dünyasındaki kadın-erkek dengesini sağlamak üzere şirketlerde ve kadınlarda farkındalık oluşturmak amacıyla kuruldu. Bugüne kadar yaptığımız çalışmaları ve destekleyen kurumları görmek isterseniz https://salesnetworkmag.com/wis/ adresini kontrol edebilirsiniz.

Şirketinizin ajandasının WiS’in belirlediği amaçlara uygun olduğunu ve denge konusunda samimi şekilde çalışmalar gerçekleştirdiğini düşünüyorsanız https://salesnetworkmag.com/wis-network-5n1k adresinden protokolümüzü inceleyebilirsiniz. Uygunsa, salesnetwork@pin.com.tr adresinden “WiS Kurumsal Destek” konu başlığı ile bize ulaştırabilirsiniz. İncelememizin ardından onay için dönüş yaparız.

WiS platformumuza şimdilik bireysel katılımcı kabul edemiyoruz. Bireysel Üyelik ile aramıza katılan adayların durumunu 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle yeniden değerlendireceğiz.

csoclub-finalCSO Club (Chief Sales Officer Club) etkinliklerine nasıl katılabilirim?

CSO Club, satış dünyasının liderlerini özel bir konuşmacı eşliğinde yılda 4 kez kahvaltıda biraraya getirmektedir. Platforma Fortune 500 şirketlerinin satıştan sorumlu GM/GMY/Direktör pozisyonlarındaki temsilcileri özel davetle katılabilmektedir. Bu kriterlere uyduğunuzu düşünüyorsanız “CSO Club katılımı” konu başlığı ile salesnetwork@pin.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz. Etkinlikleri https://salesnetworkmag.com/cso-club/ sayfamızdan takip edebilirsiniz.

talks-logoTALKS etkinliklerine nasıl katılabilirim?

Tüm satış dünyasını yılda bir kez biraraya getirebilme hayali ile başlayan ve Türkiye’nin en önemli şirketlerinden GM/GMY/Direktör/Müdür rollerindeki yüzlerce kişinin katılımıyla son 3 yıldır devam eden TALKS, gelecek yıl 4-5 Mart 2020 tarihlerinde 2 gün olarak gerçekleştirilecektir. Önceki içerikleri görebilmek için https://salesnetworkmag.com/talks/  adresine göz atabilirsiniz.

TALKS etkinliklerine katılım için özel bir kriter bulunmamaktadır. Etkinlik katılım bedelinin ödenmiş olması yeterlidir. Bireysel üyelerimize özel indirimler uygulanacaktır. 2020 etkinlikleri ile ilgili gelişmeleri websitemizden takip edebilirsiniz.

gunesBoSA Best of Sales Awards nedir, nasıl katılabilirim?

BoSA, satış dünyasındaki en iyi uygulamaları ortaya çıkarmak ve daha iyisi için cesaretlendirmek amacıyla yılda bir kez düzenlediğimiz ödül programıdır. Önceden duyurduğumuz başlıklar altında yapılan başvurular üzerinden juri üyeleri değerlendirmelerini yapmakta ve en iyiler belirlenmektedir. Başvuru ve sürece ilişkin tarihleri, ödül kategorilerini ve kriterlerini https://salesnetworkmag.com/best-of-sales-awards/ adresinden takip edebilirsiniz.

2020 Best of Sales Awards Juri Başkanlığını duayen iş insanı Sn. Cengiz Solakoğlu yürütecektir.