Sales Network platformu tarafından yılda dört kez gerçekleştirilen CSO Club kahvaltılarının dördüncüsü Kasım ayında gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda yapılacak söyleşide Sales Network Kurucusu Ergün Güler’in konuğu Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Halisdemir olacak.

Yalnızca davetlilerin katılabildiği CSO Club kahvaltılarından haberdar olmak için salesnetwork@pin.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Dr. Önder Halisdemir

Finans, Sermaye Piyasaları ve Fintekler konusunda dünya çapında ödüllü yenilikler gerçekleştirmiş ve bu alanında lider hale gelen birçok kurumiçi şirket kurmuştur. Bazı yenilik ve şirketler: Cep Kredi, Kurucu Genel Müdürlüğünü yaptığı ve Dünyanın En Yenilikçi Bankası seçilen Aktifbank, Kurucu YK Başkanlığını yaptığı Passolig, NKolay, UPT, Sigortayeri, Şehir Kartları, ülkemizin ilk VDMK, mudaraba sukukları ve özel sektör tahvil pazarının oluşumuna katkı veren ürünleridir. Alaylı ve mekteplidir. Sermaye piyasaları alanında yüksek lisans, bankacılık ana bilim dalında doktora derecesine sahiptir. “Finans Kulüp” adıyla bilinen finans sektörünün en köklü sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.